Diliskelesi’ne spor kompleksi yapılıyor

Dilovası Belediyesi’nde Diliskelesi Mahallesi’nde ki gençlerin sportif faaliyetlerini en iyi şekilde yapabilecekleri spor kompleksi yapıyor.

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ın seçim beyannamesinde yer alan Diliskelesi Mahallesi’ne halı saha ve spor kompleksi için geri sayım başladı. Projesi tamamlanan Diliskelesi Spor Kompleksi’nin temeli önümüzdeki günlerde atılacak. İçerisinde 45x25 m genişliğinde kapalı halı saha, 4 adet soyunma odası, 1 adet kafeterya, 180 kişilik tribün ve 1 adet fitness salonu olacak.

VAATLERİMİZİ YERİNE GETİRMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Diliskelesi’ne yapılacak olan Spor Kompleksi ile ilgili açıklamalarda bulunan Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, “2014 seçimlerinde göreve gelmeden önce halkımıza, gençlerimize seçim beyannamemiz adı altında bir dizi vaatlerde bulunduk. Göreve geldiğimizden bu güne sözlerimizi yerine getirmek için çabalıyoruz. Bu güne kadar beyannamemiz içerisinde yer alan birçok projemizi hayata geçirdik ve geçirmeye de devam ediyoruz. 

YAKINDA İHALEYE ÇIKACAK

Seçim çalışmalarımızda Diliskelesi gençliğinin öncelikli talebi olan Kapalı Spor Tesisi için bugün büyük adımlar atıldı. Diliskelesi gençlerinin sportif anlamda önemli ölçüde ihtiyaçlarını karşılayacak olan Diliskelesi Spor Kompleksimizin projesi tamamlandı. İnşallah kısa süre içerisinde de hep birlikte temelini atacağız.  Projesi tamamlanan ve yakında ihaleye çıkacak olan Diliskelesi Spor Kompleksimiz inşallah yılsonuna kadar bitmiş olacak ve gençlerimiz burada sağlıklı bir şekilde spor yapabilecekler.”dedi.   

Oluşturulma Tarihi : 28.03.2017