Başkan Toltar Muhtarlarla bir araya geldi

Başkan Toltar’ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya onur konuğu olarak katılan Ak Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman yanı sıra, Ak Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Tavşancıl sahil Restoran’da yapılan toplantıya ilçede bulunan tüm mahalle ve köy muhtarları ile muhtarlar koordinatörü Mehmet Turak’ın katıldığı Toplantıda bir araya geldiler.

MUHTARLARIMIZA BÜYÜK ÖNEM VERMEKTEYİZ

Muhtarların sorunları hakkında bilgiler alan Belediye Başkanı Ali Toltar “ Muhtarlarımıza büyük önem vermekteyiz, onlar bizim gözümüz, kulağımız. Sorunları, istekleri en iyi bilen onlardır. Belediye olarak muhtarlarımıza elimizden gelen desteği sağılıyoruz dedi.

Bütün mahallelere eşit hizmet götürülmesi için tüm birimlerin seferber edildiğine dikkat çeken Başkan Toltar “Havaların ısınmasıyla birlikte hizmet ekibimiz daha fazla ve farklı alanlarda çalışmaya başladılar. Halkımıza gerçek manada belediye hizmetlerinin götürülmesi için yoğun bir mesai harcamaktayız. Sizler bizlerin mahallerde hizmet noktasında temsilcilerisiniz. Halkımızın hizmet beklenti ve yapılan hizmetlerdeki memnuniyetlerini bize aksettirecek makamda sizleri görmekteyiz” dedi.

HİZMETLERİMİZİ AYRIM GÖZETMEKSİN YAPIYORUZ.

Belediye Başkanı Ali Toltar, Dilovası Belediyesinin 2017 yılı içerisinde yapacağı proje ve çalışmalar hakkında detaylı bilgiler vererek, “  her mahallemize öncelikli ihtiyaçlara göre hizmetlerimizi ayrım gözetmeksin götürüyoruz. Amacımız her mahallesi yanşanılabilir daha güzel Dilovası’nı oluşturmak” dedi.

Başkan Toltar, “Belediye olarak halkımızın huzurunu ve refah seviyesini yükseltmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Türkiye´de istikrar ve güvenin artık önemli öğeler olduğunu toplumun her kesimi biliyor. Bu sebepten dolayı her kesim yaptığımız hizmetleri destekliyor. Biz halkımızın boynunu öne eğecek ne bir ihmalimiz ne de bir yanlışımız olmuştur. Halkımıza verdiğimiz sözleri hep tuttuk, bundan sonra da tutacağız” dedi.

HEPİMİZİN BU MİLLETE KARŞI SORUMLULUĞU VAR

Toplantılarına davet eden Başkan Toltar’a teşekkür ederek konuşmasına başlayan Ak Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman da, her ay düzenli olarak yapılan bu toplantıların çok önemli ve verimli olduğunu belirtti. Yaman sözlerinde; “Çok güzel bir toplantı,

halkın seçmiş olduğu muhtarlar halkın seçmiş olduğu başkanımız ve halkın seçmiş olduğu bir milletvekili burada olursa sorunları daha güzel analiz ederek çözeriz ve daha güzel çözümler üretiriz çünkü hepimizin bu millete karşı sorumluluğu var. Bütün çalışmaları için belediye başkanımı tebrik ediyorum. İlçenin, sorunlarını oturup mahalle muhtarlarını dinleyerek analiz ederek yol haritasını çizmesi demokratik bir davranış, bunun için tekrar kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

HER TÜRLÜ FEDAKÂRLIĞI GÖSTERMELİYİZ

Toplantıda tek tek söz alan muhtarlar çeşitli konularda görüşlerini dile getirerek Belediye Başkanı Ali Toltar’a böyle bir ortamı hazırladığı ve görüş ve düşüncelerini aktararak “Bizler mahallelerimize daha iyi hizmet gelmesi, halkımıza daha iyi hizmetlerin sunulması için bir yerde sizin sağ kolunuz. Bizler el ve gönül biriliği içinde halkımıza hizmet getirilmesi için her türlü fedakarlığı göstermeliyiz” dediler.

Dilovası Mahalle ve Köy muhtarların da öneri ve düşüncelerini paylaşıldığı toplantı, iyi dilekler ve çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Oluşturulma Tarihi : 11.08.2017