Başkan Şayir Kolları Sıvadı

Cuma günü sabah mazbatayı ardından da düzenlenen törenle Ali Toltar'dan görevi devralan Başkan Hamza Şayir, bir yandan tebrikleri kabul ederken diğer taraftan akşam saatlerinde kendisi ile birlikte göreve başlayan yeni meclis üyeleri, Dilovası Belediyesi Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri ile bir araya geldi.

 

ŞAYİR, EKİBİNİ TOPLADI

Akşam saatlerinde ekibini toplayan Başkan Şayir, birim müdürlerinden brifing alarak çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Yeni dönemde süreç içerisinde yeni görevlendirilmeler yapılacağını ardından ise tüm ekip olarak dolu dolu bir 5 yıl geçireceklerini belirterek "Halkımız bize güvenerek bizleri bu makama layık gördü. Bizde onların bu güvenini boşa çıkartmayacağız. İlçemizin ve halkımızın mutluluğu, huzuru için gerekirse gece gündüz demeden hep birlikte çalışacağız. Halkımızın gönlüne gireceğiz.

 

FARK YARATMAYA GELİYORUZ

Eksiklikleri sorunları önceliklerine göre belirleyeceğiz. Biz laf yapmaya değil icraat yapmaya geldik. Tüm ekibimin de aynı şekilde çok çalışmasını halkımızın tüm sorunlarıyla yakından ilgilenmesini istiyorum. Sorun üreten değil, çözüm üreten bir ekiple çalışmak istiyorum. Biz çok çalışacağız, hizmette ayrım yapmayacağız. Fark yaratmaya geliyoruz. Beş yıl sonra Dilovası halkı farkımızı görecek İnşallah. “dedi.        

Oluşturulma Tarihi : 09.04.2019