Özgeçmiş

1968 yılında Ağrı ilinin Hamur İlçesinde doğdum. 1974 yılında göç ettiğimiz Dilovası’nda 50 yılı aşkın bir süredir ikamet etmekteyim. Ailem ile birlikte Dilovası’nın belde sürecinden, ilçe olma sürecine kadar, ilçemizin gelişmesine ve büyümesine sosyal, kültürel, siyasal ve ticari alanlarda katkı sağlamak için elimizden gelen gayreti gösterdik.

İştiraklerimiz ve oluşturduğumuz ortaklıklar ile başta perakende gıda ticareti, mali müşavirlik hizmetleri ve inşaat hizmetleri olmak üzere ticari hayatın Dilovası’ndaki gelişim sürecinde etkin rol aldık. 1991 yılında başlayan iş hayatımda inşaat sektöründe farklı unvan ve görevlerde çalıştım. 2008 yılında kurucu ortak olduğum EKA İnşaat ve 2009 yılında yine kurucu ortak olduğum SÜRLİM İnşaat şirketlerinde aktif iş hayatımı sürdürmekteyim.

Milli Nizam ve Milli Selamet Partisi ile devam eden ailemizin siyasi çizgisi ve dava bilincinin bana yüklemiş olduğu sorumlulukla siyasi hayatıma ilk olarak 1997 yılında Refah Partisi Dilovası Belde Gençlik Kolları Başkanı olarak başladım. Daha sonra Fazilet Partisinden yönetim kurulu üyeliği, yine aynı partiden belediye meclis üyeliği gibi görevlerde bulundum. Akabinde 2000 yılında Saadet Partisi Dilovası Kurucu Belde Başkanı görevini üstlendim.

2001 yılında ise Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde kurulan ve ülkemize sayısız eser ve hizmet kazandıran AK Parti kadrolarında kurucu üye olarak Seçim İşlerinden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı olarak görev yaptım. Akabinde yetiştiğim siyasal iklimin ve görüşün son temsilcisi olan AK Parti’de farklı görev ve sorumluluklar üstlendim.

Evli ve 5 çocuk babasıyım.

FOTOĞRAFLAR