Dilovası ´na 8 Yeni Park

Orjinal Resim

Belediye Başkanımız Sn. Hamza Şayir, seçim beyannamesinde taahhüt ettiği her mahalleye yeni park sözünü de hayata geçiriyor. Belediyemiz bu bağlamda; 8 parkın ihalesini geçtiğimiz gün gerçekleştirdi.

Göreve geldiği günden bu yana çocuklar ve gençlere yönelik büyük adımlar atan; başta eğitim olmak üzere sportif, kültürel ve sosyal faaliyetler alanında adından sıkça bahsettiren Belediye Başkanımız Sn. Hamza Şayir, şimdi de minikleri sevindiriyor.

Başkanımız Sn. Hamza Şayir, ilçe de kullanılamaz hale gelen parkları da yenilerken;  ihalesi yapılan projeler ile seçim sürecinde çocuklara verdiği “Her mahalleye park” sözünü de yerine getiriyor.

13 MİLYONA MAL OLACAK

8 parkın ihalesi yapılarak  çalışmalar başlatıldı. Yaklaşık  13 milyona mal olacak parklarda, çocukların güvenle oynayabilecekler. Hızla tamamlanması planlanan 8 Parkın ardından, diğer mahallelerde de yeni parkların yapılması içinde çalışmalar başlayacak.

8 PARKIN İHALESİ YAPILDI

Yaptığımız tüm çalışmalar geleceğimizin teminatı yavrularımızın mutluluğu için diyen Başkanımız Sn. Hamza Şayir; “İlçemizde çocuklarımız için hizmet üretmeye devam ediyoruz. 12 Mahalleye 12 yeni park için adımlarımızı attık. Çalışma programımıza aldığımız parklarımızdan 8 tanesinin ihalesini gerçekleştirdik. İnşallah kısa sürede inşaat çalışması başlayacak ve bitecek… Çocuklarımıza verdiğimiz sözü yerine getirmiş olacağız” dedi.

ÇOCUKLARIMIZ GÜVENLİ VE SAĞLIKLI ALANLARDA VAKİT GEÇİRSİNLER

Çocuklara da seslenen Başkanımız Sn. Hamza Şayir; “Sevgili çocuklar. Sizler için üretiyor, geleceğiniz için çalışıyoruz. Biliyoruz ki; çocuk parkları bedensel ve zihinsel gelişime katkı sağlar, yaratıcılıkları geliştirir, sosyalleştirir ve eğlendirir. Bunun için gerekli olan ne varsa yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

YAPILACAK PARKLAR

Daha önce de ilçeye 6 yeni park kazandıran Başkanımız Sn. Hamza Şayir’in ihalesini gerçekleştirdiği yeni parklar ve yerleri;

•Diliskelesi Mahallesi 721 Sokakta,

•Diliskelesi Mahallesi 729 Sokakta,

•Köseler Mahallesi TOKİ konutları içersinde,

•Çerkeşli Mahallesi Y.Pınar parkı,

•Çerkeşli Mahallesi parkı,

•Mimar Sinan Mahallesi Gazze Parkı,

•Orhangazi Mahallesi Karabey Caddesi

•Diliskelesi Mahallesi 720 sokak.

FOTOĞRAFLAR

Diğer Haberler

Güncel Haberler

Etkinlik Haberleri

Proje Haberleri

Ziyaretler

Basında Biz