Dilovası´nda Birimler Futbol Turnuvasında Karşı Karşıya Geldi

Orjinal Resim

Belediye Başkanımız Hamza Şayir, birimler arası moral ve motivasyonu artırmak için belediye bünyesinde futbol turnuvası başlattı.

Spora büyük önem veren; özellikle gençlerin her türlü spor faaliyetlerinde bulunmaları ve başarılı olabilmeleri için önemli adımlar atan Belediye Başkanımız Hamza Şayir, mesai arkadaşlarını da unutmadı. Belediye Başkanımız Hamza Şayir; Belediye personelinin hem sportif yapması hem de kaynaşması için birimler arası futbol turnuvası başlattı.

MUSTAFA ÇULCU YÖNETTİ

13 birimin katıldığı turnuva önceki gün akşam başladı. Türkiye’nin ve Kocaeli’nin önemli maçlarında hakemlik yapan ve eski hakem Mustafa Çulcu da turnuvanın açılışına katılarak takımlara başarılar diledi.

Açılışta; Dilovası’nda ki kurum müdürleri ile belediye personelleri gösteri maçında karşı karşıya geldiler.

BELEDİYE BAŞKANIMIZ HAMZA ŞAYİR, BAŞARILAR DİLEDİ

Yaklaşık iki hafta sürecek turnuvada dereceye giren takımlara çeşitli ödüller verilecek. Turnuvayla ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Hamza Şayir, “Çalışanlarımızın motivasyonunu arttırmak amacıyla gerçekleştirdiğimiz Birimler Arası Futbol Turnuvasının startını verdik. İnşallah Dilovası’na yakışır centilmence, herhangi bir sakatlık olmadan, sporun güzelliklerini yaşayarak bitireceğimiz bir turnuva olur. Şimdiden çalışma arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

FOTOĞRAFLAR

Diğer Haberler

Güncel Haberler

Etkinlik Haberleri

Proje Haberleri

Ziyaretler

Basında Biz