Belediye Başkanımız Hamza Şayir, Herşey Çocuklarımız İçin

Orjinal Resim

İlçede düzenlenen “23 Nisan Çocuk Şenliği’nde Buluşalım” etkinliği büyük ilgi gördü.

Dilovası Belediyesi; Dilovalı minikler için; Survivor Parkuru, Gladyatör, Rodeo, Kaydıraklar, Top Havuzu, Engelli Parkuru, Zıpzıp Kalesi, sihirbaz gösterileri ve daha birçok etkinlikten oluşan bir organizasyon düzenledi. Çocuklar; organizasyon ile iki bayramı bir arada yaşadılar.

“ÇOCUKLAR DOYASIYA EĞLENDİLER”

Belediye Başkanımız Hamza Şayir, etkinliklerde çocukları yalnız bırakmadı. 23 Nisan coşkusunu çocuklarla birlikte yaşayan Beldiye Başkanımız Hamza Şayir, çocukların bayramını kutlayarak, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Belediye Başkanımız Hamza Şayir;“Büyük bir coşku ile kutlanan 23 Nisan Çocuk Bayramı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından dünyada çocuklara armağan edilmiş tek bayramımızdır. Sadece Türk çocuklarına değil dünya çocuklarına armağan edilen tek bayramdır. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 103'üncü kuruluş yıldönümünde yine bir Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda tüm çabamız çocukların sevinçleri, mutlulukları, gülen yüzleri ile bugünü kutlamaktır. Her şey çocuklarımız için” ifadelerini kullandı.

Şehit Nihat Karataş Stadında düzenlenen etkinlik kapsamında çocuklara balon, şeker ve bayrak dağıtıldı.

Diğer Haberler

Güncel Haberler

Etkinlik Haberleri

Proje Haberleri

Ziyaretler

Basında Biz