Türkiye Vizyonu ve Yeni Anayasa Dilovası´nda Konuşulacak!

Orjinal Resim

Dilovası Belediyesi hafta sonu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın danışmalarının konuşmacı olarak katılacağı önemli bir konferansa ev sahipliği yapacak.

Dilovası Belediyesi ve Sivil Dayanışma Platformu'nun birlikte organize edeceği ‘Türkiye Sohbetleri’ konulu konferansa Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Cumhurbaşkanlığı Hukuk Politikaları Kurulu Başkan Vekili Mehmet Uçum, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı, Cumhurbaşkanlığı Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu Üyesi Ahmet Selim Köroğlu ve Cumhurbaşkanı Danışmanı Sivil Dayanışma Platformu Başkanı Ayhan Oğan'ın konuşmacı olarak katılacağı konferansta konuklar "Cumhuriyetin 100. yılında Türkiye Vizyonu ile Yeni Anayasa" üzerine önemli bilgiler aktaracaklar.

 

DİLOVASI CUMARTESİ'YE KİLİTLENDİ

Konferans 21 Ekim Cumartesi günü Dilovası Ercan Dalkılıç Kültür Merkezi’nde saat:17:00'da başlayacak. Konferansa; Dilovası'nın yanı sıra Kocaeli ve Gebze bölgesinden çok sayıda misafirin katılması bekleniyor.

 

BAŞKAN ŞAYİR'DEN  DAVET

Dilovalılar’ı bu önemli konferansa davet eden Belediye Başkanımız Hamza Şayir, "önemli isimler tarafından ülkemizin geleceğine yönelik önemli bilgilerin, aktarılacağı "Cumhuriyetin 100. yılında Türkiye Vizyonu ile Yeni Anayasa" konulu konferansımıza tüm herkesi davet ediyoruz” dedi.

FOTOĞRAFLAR

Diğer Haberler

Güncel Haberler

Etkinlik Haberleri

Proje Haberleri

Ziyaretler

Basında Biz